Wideodomofon głośnomówiący CDV-70AD to jedna z ciekawszych propozycji marki Commax. Urządzenie umożliwia rozmowę z osobą znajdującą się pod bramką oraz wyświetla obraz z kamery znajdującej się w panelu zewnętrznym. Urządzenie umożliwia obsługę dwóch wejść (furtek) wraz z możliwością sterowania elektrozamkiem i przekazu podglądu z kamery. Kolejną przydatną funkcją urządzenia jest możliwość podłączenia dodatkowego monitora lub unifonów, z możliwością ich wywołania (tzw. paging).

Niewielkich rozmiarów 4-abonentowa kamera z ukrytym obiektywem. Dostępna w wersji z optyką kolorową (DRC-4DC) oraz czarno-białą (DRC-4DB). Kamery współpracują ze wszystkimi modelami monitoró analogowych 4-przewodowych. Wymiary obudowy pozwalają na montaż na słupku bramowym o szerkości od 6,5 cm.

wideodomofony Kenwei

Wideodomofony Kenwei

Wideodomofon wprowadzony w lutym 2011r. na Polski rynek. Nowy wideodomofon KW-E703C występuje w dwóch wersjach kolorystycznych białym i czarnym. Posiada wystarczający 7 calowy wyświetlacz kolorowy TFT-LCD. Urządzenie KW-E703C obsługuje do 2 wejść z rozmową i kontrolą dostępu. Wideodomofon ma możliwość podłączenia dodatkowej słuchawki unifonu.

Jego podstawową i niewątpliwą zaletą jest cena, jakość wykonania, oraz możliwości.

 

Wideodomofon KW-129C charakteryzuje się szeroką funkcjonalnością oraz możliwościami. Posiada również elegancki wygląd pasujący zarówno do nowoczesnego jak i tradycyjnego wystroju domu. Videofon posiada duży 9 calowy wyświetlacz na którym bez problemu zobaczysz kto stoi przed bramą.

 

KW-E703FC został wprowadzony na początku czerwca 2011r. Wideodomofon można spotkać w kolorze białym lub czarnym. KW-E703FC jest urządzeniem sprawdzonym i oczekiwanym przez wielu. Jest to następca sprawdzonego monitora KW-E703C który jest dostępny w bardzo dobrej cenie. Urządzenie posiada dodatkowe funkcje takie jak możliwość podłączenia dodatkowego monitora, posiada wyjście do podłączenia np. dzwonka zewnętrznego (dla osób posiadających ogród lub duży dom), daje możliwość podłączenia dodatkowego przycisku dzwonkowego.