Commax

Wideodomofony i domofony - oficjalny sklep: www.sklep.alarmy.in

,,Commax" jest to prawdopodobnie marka najlepiej rozpoznawalna w Polsce jeśli chodzi o domofony lub wideodomofony. Początki firmy sięgają 1968 r. a firma nazywała się JoongAng Electronics Co. Obecnie firma ta sprzedaje swoje produkty do ponad 100 krajów świata w tym do Polski. W 1999 roku firma zmieniła swoją nazwę na "Commax Ltd.

Firma może poszczycić się takimi certyfikatami jak UL i TUV na swoje produkty z dziedziny wideodomofonów.

Niewątpliwie duży wybór produktów, nowoczesny i zróżnicowany design czyni produkty marki Commax ciekawą propozycją dla osób szukających interesujące wideomonitory.

 

W kolejnych zakładkach znajdą Państwo:

 • Produkty
 • Opinie użytkowników
 • Podsumowanie
 • Porównanie z innymi markami

 

Component - Joomla! Extension Directory Produkty / Wideodomofny commax

Commax produkuje niewątpliwie szeroką gamę produktów. W ofercie znajdują się videodomofony z wyświetlaczami czarno-białymi jak i kolorowymi. Producent oferuje urządzenia z wbudowanymi modułami pamięci, oferuje wideodomofony 2-przewodowe(+przewody do sterowania elektrozaczepem), wideofony głośnomówiące jak i tak zwane słuchawkowe itp.

Do ciekawych propozycji możemy zaliczyć:

Wideomonitory kolorowe:

 1. Monitor CDV-70AD
 2. Monitor CDV-71BE
 3. Monitor CDV-52A (wideodomofon na 2-przewodach+obwód elektrozamka)

Wideomonitory czarno-białe:

 1. Monitor DPV-4HP
 2. Monitor DPV-4PB4

 

Monitor CDV-70AD


Module - Joomla! Extension Directory Opinie o wideodomofonach Commax

Najczęściej padające opinie na temat urządzeń marki Commax to:

 

Zalety:

 1. Domofony i wideodomofony są wysokiej jakości, jednak niestety dosyć drogie. Można kupić podobnie wyglądające urządzenia tańsze, ale nie ma wtedy gwarancji jakości.
 2. Bardzo przydatne urządzenie, z odpowiedniej jakości wyświetlaczem i kamerą, dzięki czemu obraz jest bardzo wyraźny. Jakość dźwięku może nie idealna ale zadowalająca, co nie powinno nikomu przeszkadzać. Bardzo łatwa obsługa.
 3. Bardzo dobry sprzęt, solidna kamera oraz bardzo dobrej jakości monitor.

Wady:

 1. Jedyną wadą tych urządzeń jest niestety wciąż dość wysoka cena produktów w porównaniu na przykład z urządzeniami marki Kenwei które posiadając takie same lub podobne funkcje a są znacznie tańsze.

 

Plugin - Joomla! Extension Directory Podsumowanie

 

Urządzenia marki Commax charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania urządzeń poświadczona 24 miesięczną gwarancją. Sprawnie działający serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny może nas zachęcać do zakupu urządzeń tej marki.

Niestety wciąż wysoka cena wideodomofonów oraz domofonów może skutecznie zniechęcać do zakupów urządzeń tej marki, szczególnie że konkurencja oferuje bardzo podobnie zaawansowane technicznie urządzenia w znacznie niższej cenie np. mniej znana marka Kenwei.

 

Language - Joomla! Extensions Directory Porównanie z innymi producentami

Commax - uznana marka

Samsung - znana marka

Kenwei: niższa cena urządzeń